Get Appointment

Yeliz Kazan
Kimdir?

26 Mart 1979 tarihinde Mersin’de doğdum. Kariyerime Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmasında 20 yıllık yöneticilik ve eğitim koçluğu deneyimi ile başladım. Amerika’da uzman estetisyenlik eğitimi aldıktan sonra Türkiye’de de ustalık ve usta öğreticilik eğitimlerini tamamladım.

Tokyo’da yüz ve cilt kasları üzerine masaj eğitimi alarak anti-aging ve sıkılaşma programlarının uzmanı oldum. İsviçre’nin saygın transvital laboratuvarında cilt ürünleri ve analiz iyileştirme protokolü eğitimi aldım. Şu anda kendi işletmemde kişiye özel cilt bakımı ve protokoller geliştirerek, en son teknolojileri kullanarak sonuç odaklı hizmet sunuyorum. Aynı zamanda DS V LİNE Collagen ip Denizli Mastarı olarak eğitimler vermeye devam ediyorum.

Tecrübelerime sürekli olarak yenilerini ekleyerek, dünyanın en iyi markalarıyla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyorum. Sadece ciltlerinize değil, aynı zamanda hayatlarınıza da dokunuyoruz. Gençliğinizi kaybetmeden önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Genç kalmanın sırrını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Ödüller ve Başarılar

Bakım kalitesi, güvenlik ve çevre açısından tanınmaktan onur duyuyoruz. Aldığımız ödüllerden bazıları şunlardır:

ÇOK YAKINDA EĞİTİMLERİM BAŞLIYOR!

Randevu Alın

    Sorularınız ve ugalamalarınız için bizleri arayabilirsiniz.
    Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek kampanyalarımızdan anlık haberdar olabilirsiniz.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?